Про хірурга

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ПАВЛО ДЕНИЩУК

Всесвітньо визнаний пластичний хірург за безпеку і якісний результат авторських методик ринопластики і підтяжки обличчя, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.Визнаний найкращим пластичним хірургом року 2021 – Stella International Beauty Awards.

Навчив більше 350 хірургів-послідовників з усього світу у власній Школі пластичної хірургії. Його  запрошують ділитися своїм досвідом на кращі в світі конференції пластичної хірургії. Засновник міжнародного конгресу пластичних хірургів і косметологів ICAMPS – єдиного в Україні, на який приїжджають навчатися лікарі з усього світу.

32
років практичного досвіду
8
всесвітньо визнаних ноу-хау
18 000
Вдячних пацієнтів з України, ЄС, США
Повна безпека і гарантія якості
Відсутність страху, стресу, болю
Унікальний лікувальний наркоз “Ксенон”
Авторські програми реабілітації
 • Засновник міжнародного конгресу ICAMPS – єдиного в Україні міжнародного конгресу, на який приїжджають навчатися пластичні хірурги і косметологи з усього світу. На особисте запрошення пластичного хірурга Денищука своїм досвідом на конгресі ділилися такі всесвітньо визнані експерти естетичної медицини, як Оскар Рамірез (батько ендоскопічної підтяжки обличчя), Браян Мендельсон (винахідник SMAS-підтяжки обличчя), Крістофер Роланд Пейн (косметолог королеви Великобританії), Костянтино Мендьєта (провідний хірург Голлівуду, клієнтами якого є Дженіфер Лопес, Кім Кардашьян, Джастін Тімберлейк та ін.)
 • Засновник авторської Школи пластичної хірургії, випускниками якої є понад 350 послідовників-пластичних хірургів методик Павла Денищука. На навчання в Школу приїжджають пластичні хірурги з усього світу.
 • Співзасновник Українського товариства пластичних естетичних хірургів USAPS, місія якого – навчання пластичних хірургів України міжнародного досвіду.
 • Розробив трирівневу підтяжку обличчя – запатентовану авторську методику, завдяки якій результат підтяжки обличчя більш виразний і тривалий. Методика полягає в комбінації трьох видів підтяжок тканин. Ефективність та безпечність методики визнана міжнародним співтовариством пластичних хірургів.
 • Застосовує закриту ринопластику з повним відновленням дихання і корекцією форми носа. Методика відрізняється мінімальною травматичністю, відсутністю рубців на шкірі і швидким періодом відновлення. У 2017 році Павло Денищук був запрошений до Японії на всесвітній з’їзд кращих хірургів світу для проведення доповіді про дану авторською методикою ринопластики.
 • У 2005 році в Швеції спільно з відомим маммологом П’єром Хадденом провів 5 демонстративних операцій зі збільшення грудей.
 • Розробив хірургічне лікування гіпергідрозу (пітливості) спеціальною запатентованою канюлею, яка забезпечує кращий результат і швидке відновлення після операції.
 • Перший в Україні успішно провів ультразвукову ліпосакцію
 • У 1987 році закінчив Тернопільський медичний інститут. Після закінчення інституту почав самостійну роботу, отримав великий досвід у судинній і мікрохірургії, а також хірургії невідкладних станів
 • У 1990-1992 рр. закінчив клінічну ординатуру з хірургії на кафедрі хірургії Київського медичного університету ім. Богомольця.
 • У 1998 р пройшов стажування з пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії на базі Російського наукового центру хірургії РАМН, під керівництвом професора Міланова. А потім – стажування з ринопластики в Ярославлі під керівництвом професора Пшеніснова.
 • У 1997 році заснував клініку пластичної хірургії і медицини омолодження «АНА-КОСМО», де є завідувачем хірургічного відділення та проводить пластичні операції більше 20 років.
 • 2006 р. Доповіді «Ультразвукова дезінтеграція як радикальний метод лікування пахвового гіпергідрозу», «Ультразвукові технології в пластичній хірургії» на V Європейському конгресі естетичної медицини. (Польща, Краків).
 • 2010 р. Доповіді «Можливості стабілізації результатів омолоджуючих операцій у пацієнтів з повним обличчям», «Нові методи діагностики та хірургічного лікування первинного аксилярного гіпергідрозу» на Міжнародному конгресі з пластичної естетичної хірургії і дерматокосметології (Грузія, Тбілісі)
 • 2010 р. Доповіді «Можливості стабілізації результатів омолоджуючих операцій у пацієнтів з повним обличчям», «Нові методи діагностики та хірургічного лікування первинного аксилярного гіпергідрозу» на 20-тому ювілейному міжнародному конгресі ISAPS (Міжнародна асоціація естетичних і пластичних хірургів) (США, Сан-Франциско)
 • 2014 р. Доповіді «Стабілізація результатів омолоджуючих операцій у пацієнтів з повним обличчям», «Нові методи діагностики та хірургічного лікування первинного аксилярного гіпергідрозу» на Міжнародному конгресі ISAPS (Міжнародна асоціація естетичних і пластичних хірургів) (Індія, Джайпур)
 • 2016 р. Доповіді «Закрита риносептопластика», «Комплексне використання хірургічних та молоінвазивних технологій в омолодженні обличчя та шиї. Ліпофілінг» на з’їзді міжнародного співтовариства пластичних хірургів ISAPS (Кіото, Японія)
 • 2018 р. Доповідь «Безпечна аугментація жіночих грудей» на щорічному з’їзді Американського товариства хірургії грудей (США)
Записатися на консультацію

СЕРТИФІКАТИ

Рекомандації пацієнтам

Записатися на консультацію