Конгрес ICAMPS

Конгрес ICAMPS

КОНГРЕС

ICAMPS #2: 22-23 БЕРЕЗНЯ, 2019 КИЇВ ВДРУГЕ СТАНЕ МЕККОЮ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

19.11.2018

22-23 березня 2019 року вже другий міжнародний конгрес ICAMPS об’єднає в Україні кращих фахівців пластичної хірургії і косметології в Україні!

  • 10 іноземних спікерів – кращих всесвітньо визнаних практиків
  • Жива хірургія та майстер-класи
  • Профілактика та управління ускладненнями

Реєстрація – http://icamps.com.ua/uk/

ICAMPS #1: Єдиний конгрес в Україні, на який приїжджають навчатися з усього світу!

16-17 березня 2018 року в Києві відбувся перший Міжнародний конгрес для пластичних хірургів і косметологів ICAMPS – грандіозний науково-практичний захід у галузі естетичної медицини, який зібрав понад 300 пластичних хірургів і косметологів з 14 країн світу. Організатор – Павло Денищук, пластичний хірург, к.м.н., член ради директорів USAPS, член міжнародної асоціації пластичних хірургів ISAPS і Американського товариства хірургії грудей ASBS. Це не перший навчальний конгрес, ініціатором і організатором якого став Павло Денищук, у його арсеналі – три освітні конференції Visiting Professor Program, які пройшли за підтримки ISAPS у 2016-2017 рр.

Під час ICAMPS 17 іноземних спікерів, серед яких світові зірки естетичної медицини з Європи, США і Близького Сходу, поділилися з учасниками авторськими методиками і новітніми техніками омолодження обличчя, а також розглянули випадки ускладнень. Хедлайнером сесії пластичної хірургії виступив Брайан Мендельсон (Австралія), всесвітньо відомий експерт з анатомії старіння обличчя і засновник методу SPACE-ліфтинг, а сесії косметології – Крістофер Роланд Пейн, провідний дерматолог королівського двору Великобританії.

Відгуки про конгрес

Записатися на консультацію