У чому суть операції
Рідко яка жінка не мріє про виразні і підтягнуті сідниці. Отримати бразильську попу в Києві можна, звернувшись до пластичного хірурга Павла Денищук. Лікар вислухає побажання клієнтки, оцінить масштаб робіт і запропонує ідеальний метод корекції: використання імплантів або додавання  власної жирової тканини пацієнта.

Глютеопластика (збільшення сідниць) – процедура, здатна кардинально змінити фігуру. Якщо пацієнт вибирає ліпофілінг для отримання бразильської попи, то процедуру можна поєднати з ліпосакцією.

Види операцій: ліпофілінг сідниць і збільшення сідниць імплантами

  • збільшення сідниць за допомогою імплантатів. Метод дозволяє швидко створити форму попи. Імплант, об’єм якого підбирається індивідуально під пацієнта, може змінити об’єм, форму сідниць, зробити їх більш виразними і круглими. Силіконову конструкцію встановлюють між м’язами, але існують модифікації, коли поміщають силікон під шкіру. Переваги способу: швидко досягається бажаний результат, реально кардинально поміняти форму сідниць. Мінус: високий ризик контурування імплантів, не можна сидіти 2 тижні після операції;
  • ліпофілінг сідниць. В зону, де треба додати об’єм, вводять жирову тканину, попередньо збагачену плазмою. Переваги: ​​низька травматичність методу, відсутній ризик відторгнення пересаджених жирових клітин. Мінус методу: створення бразильської попи цим способом вимагає наявності хорошої жирового прошарку в інших зона. Також для створення вираженого ефекту може знадобитися кілька процедур. А в деяких випадках – процедуру слід повторювати кожні кілька років.
    Пацієнти часто цікавляться вартістю операції. Вона залежить від виду глютеопластткт, розміру імплантів, наявності додаткових процедур (наприклад, одночасної ліпосакції).

Показання
Глютеопластику проводять при:

  • опущенні сідниць;
  • дрябла шкірі на сідницях;
  • різка втрати ваги, що супроводжується втратою об’єму попи;
  • таз андрогинної форми (вузький таз, пласкі сідниці);
  • вузька велика виїмка на сідниці

Протипоказання

    • гормональні захворювання;
    • проблеми зі згортанням крові;
    • артеріальна гіпертензія;
    • ниркова недостатність;
    • лихоманка;
    • цукровий діабет у стадії загострення.

Яких результатів вдається досягти за допомогою операції

Після глютеопластики пацієнт отримує об’ємні сідниці ідеальної форми, пропорційну фігуру і позбавляється від комплексів.

Можливі ускладнення

Сідниці – ділянка тіла, який має свою специфіку. На цю зону постійно йде навантаження (від ходьби до сидіння). Тому ризик тут вище. До типових проблем відносять скупчення рідини, контурування імплантів, розсмоктування жиру при ліпофілінгу, гематоми. Для уникнення проблем пацієнт повинен чітко дотримуватися рекомендацій лікаря в період відновлення.

Як проводиться операція
В день операції хірург робить розмітку на сідницях, куди буде вводити жирову тканину або поміщати імплант. Якщо використовується силікон, то через маленький розріз в міжсідничній складці під або в м’язи вводять додатковий об’єм.
При ліпофілінгу крізь невеликі проколи вводять підготовлену жирову тканину, відібрану раніше у пацієнта. Після корекції форми та об’єму накладають шви.

Підтяжка сідниць виконується під загальним наркозом і триває до 1,5 години

Як проходить реабілітація

Головна рекомендація після пластики сідниць – не сидіти на них 2 тижні. Також протягом 1,5 місяця не знімати корекційну білизну і відмовитися від фізичної активності, походу в лазню або сауну.

Записатися на консультацію